شرکت صنعتی تولیدی سپنتا پلیمر (سهامی خاص)

شرکت صنعتی تولیدی سپنتا پلیمر به شماره ثبت ۱۴۷۴۶ فعالیت درخشان خود را از سال ۱۳۷۵ در زمینه تولید لوله و اتصالات پلیمری آغاز نمود و به دلیل کیفیت بالای محصولات و ارائه خدماتی چون مشاوره ، سرعت در تحویل سفارشات، احترام به حقوق مشتریان و … مورد استقبال بی نظیر بازار و سازمانهای دولتی و غیر دولتی قرار گرفت.
شرکت سپنتا پلیمر یکی از با کیفیت ترین تولید کننده های لوله و اتصالات پلی پرو پیلن و همچنین لوله های پلی اتیلن در کشور و استان خوزستان است و در اکثر پروژه های ملی و استانی همکاری داشته است که این همکاری در زمینه تامین لوله، اتصالات پلی پرو پیلن و لوله های پلی اتیلن برای این پروژه ها بوده است. برخی از سازمان ها و شرکت هایی که با ما همکاری داشته اند در زیر آمده است:
۱-شرکت توزیع نیروی برق اهواز
۲-شرکت مپنا
۳- شرکت ملی نفت ایران
۴- سازمان آب و فاضلاب روستایی خوزستان
و …
شرکت سپنتا پلیمر با تولید لوله پلی اتیلن از سایز ۱۶میلیمتر تا ۴۵۰ میلیمتر ، و نیز لوله و اتصالات پلی پرو پیلن از سایز ۲۰میلیمتر تا ۶۳ میلیمتر مطابق با استاندارد های ملی، یکی از بزرگترین تولید کنندگان این نوع لوله و اتصالات در ایران و استان خوزستان می باشد.

مواد اولیه مصرفی در شرکت سپنتا پلیمر از معتبرترین پتروشیمی های کشور و همچنین تولیدکنندگان خارجی تامین می گردد که از آن جمله می توان به پتروشیمی های شازند و امیرکبیر ، شرکت اسپانیایی repsol و شرکت کره ای Hyosung اشاره نمود .
این شرکت با در اختیار داشتن جدیدترین و پیشرفته ترین ماشین آلات خط تولید لوله پلی اتیلن و پلی پرو پیلن ساخت کشور ایتالیا، نیاز بازارهای داخلی و خارجی را تامین می نماید.

آزمایشگاه سپنتا پلیمر با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های تست لوله و اتصالات، ضمن بررسی و کنترل کیفیت محصولات این شرکت حین تولید، با اداره کل استاندارد خوزستان در زمینه انجام آزمون محصولات نمونه برداری شده از سایر واحد های تولیدی همکاری می نماید.
در حال حاضر این شرکت با اکثر پروژه های مطرح ملی در زمینه تامین لوله های پلی اتیلن شبکه های آبرسانی تحت فشار، سیستم های آتش نشانی و همچنین سیستمهای فاضلاب صنعتی همکاری می نماید.
از پروژه های در دست اقدام این شرکت میتوان به تولید لوله های گازرسانی پس از اخذ استاندارد های مربوطه ، اشاره نمود.

اسامی مدیران ارشد شرکت

 

اعضای هیئت مدیره :

  • جناب آقای مهندس همایون ابوعلی شمشیری : مدیرعامل 
  • جناب آقای مهندس محمد ابوفاضلی : رئیس هیئت مدیره
  • جناب آقای مهندس منوچهر برادری : نائب رئیس هیئت مدیره
  • جناب آقای مهندس محمود محمدی : عضو هیئت مدیره 

 

  • جناب آقای مهندس ناصر کوثری : مدیر کارخانه 
  • سرکار خانم مهندس عذرا فلاحی فر : مدیریت آزمایشگاه